#natkakratka START!


 Jak to na początku znajomości wypada - Cześć, jestem Natka - #natkakratka!  Wyciągam do was rękę z szerokim uśmiechem, a uwierzcie mi, rzadko wyciągam rękę na powitanie z entuzjazmem.
 Wybaczcie ale nienawidzę pisać o sobie wizytówki, a już zwłaszcza tak na starcie znajomości. Ale z każdym kolejnym postem chcąc nie chcąc i tak mnie będziecie poznawać, więc...pozwólcie się zaskoczyć . :)
 Tak z grubsza tylko napiszę skąd pomysł o prowadzeniu bloga itp.
Sam pomysł - SPONTAN, totalny spontan - lubię, co podkreślam nie równa się umiem pisać, mam mnóstwo pomysłów, przemyśleń, refleksji, marzeń, zdarzeń, głupot w głowie i najwyższa pora zacząć to składać w jakąś, może niekoniecznie odrazu sensowną ale mimo wszystko całość.
W dodatku uwielbiam się dzielić moimi pierdołami z innymi więc super opcja aby porozmawiać, zobaczyć punkt widzenia kogoś innego a uprzedzam - jestem uparta i idę w zaparte, choćby niewiem co! W końcu charakterek po tatusiu.
A co więcej? Usiadłam, wpisałam, zalogowałam i jestem! Jak to wyjdzie? Zobaczymy ale trzymajcie mocno kciuki! :)

PS. Świeżak! Dopiero w to wchodzę, więc pełen luz i zrozumienie. Z czasem obiecuję, że będzie tylko lepiej. Buziaki! 💋

Komentarze